Nowy pojazd w firmie

Post dodany: w kategorii: Bez kategorii.

Nasza firma wzbogaciła się ostatnio o nowy pojazd holowniczy. Laweta ta, to Renault Master, czyli pojazd bardzo dobrze znany wśród firm oferujących usługi pomocy drogowej.

Przeznaczony jest on do holowania mniejszych pojazdów z racji tego, że ładowność na haku to około 2,5 tony. Jeśli natomiast chodzi o możliwość transportu pojazdów, to można przewozić auta do 2 ton. Jeśli chodzi o dane techniczne, to nasze Renault posiada silnik o pojemności 2.3. Euro 5+ o mocy 145 KM oraz napęd na przednie koła. Samochód ten świetnie sprawdza się na długich trasach, ponieważ zużycie paliwa to zaledwie 9 – 13 litrów na 100 kilometrów. Auto jest więc ekonomiczne, a co za tym idzie, koszt usług związanych z lawetą jest stosunkowo niski.
Komfortowe i wygodne wnętrze, a do tego możliwość przewozu dwóch pasażerów znacznie ułatwia pracę w przypadku konieczności odwiezienia Państwa samochodu do mechanika. Komfort ten jest zagwarantowany przede wszystkim wygodnymi fotelami, klimatyzacją i wieloma innymi udogodnieniami, co powoduje, że jazda nawet na długich dystansach jest przyjemna. Jeśli natomiast chodzi o bezpieczeństwo, jakie jest w stanie zapewnić samochód naszym Klientom, to warto wspomnieć o poduszkach powietrznych dla kierowcy i pasażerów, systemie ABS oraz pneumatycznym zawieszeniu.

Zdjęcia nowego auta można zobaczyć tu: https://zakrzewski-holowanie.pl/nasz-sprzet/