Potrzebne awaryjne otwieranie pojazdów? Skorzystanie z awaryjnego otwierania auta zdarza się większości kierowców przynajmniej raz w życiu!

Nieoczekiwanie samochód samoczynnie się zamknął a ty zostawiłeś w samochodzie kluczyki? – My otworzymy Twój pojazd i nie zostawimy Cię z tym problemem! Przypadki zdarzają się różne: roztargnienie, przypadkowe zatrzaśnięcie, a może zgubione kluczyki. Przyczyna nie gra roli – nasza firma poradzi sobie z tym.
Awaryjne otwieranie pojazdu to dość prosta usługa, mimo to wiele niedoświadczonych firm uszkadza pojazdy podczas wykonywania tej czynności. Zaufaj więc firmie z długoletnim stażem i bagażem doświadczeń, która bez najmniejszych uszkodzeń i zadrapań otworzy samochód, a ty będziesz mógł jechać w dalszą podróż.

Jak otwieramy zamknięte auta?

Sposoby są różne, ponieważ musimy wziąć pod uwagę okoliczności, jakie towarzyszą zatrzaśnięciu. Może została delikatnie uchylona szyba, albo trzeba rozebrać zamek drzwiowy – bez względu, jak bardzo zaawansowany jest problem – poradzimy sobie z nim. Jeśli po otwarciu drzwi auto nie będzie chciało odpalić i z tym sobie poradzimy. Oferujemy również awaryjne uruchamianie pojazdów.

Dojedziemy szybko w każde miejsce na terenie Warszawy, o każdej porze, aby pomóc Ci w kłopocie! Dzwoń po pomoc na: 604 557 446

zamarzniety-zamek-od-drzwi-auta